» » جهش صادرات زعفران به آمریکا
جهش صادرات زعفران به آمریکا

عضو شورای ملی زعفران، با اشاره به اینکه صادرات زعفران به آمریکا به تازگی آغاز شده است گفت: با وجود این روند صادرات با شتاب بوده به طوری که تاکنون ۳۰۰ کیلوگرم زعفران صادر شده است.

علی حسینی عضو شورای ملی زعفران در خصوص صادرات زعفران اظهار داشت: در سال‌های اخیر عرضه زعفران به جای واحدهای صادراتی به خانه‌های مردم تغییر مسیر داده، به طوری که افراد با دپو کردن محصول در خانه‌های خود و ممانعت از عرضه آن در بازار موجب افت و خیز قیمت و در ‌‌نهایت کند شدن روند صادراتی شدند و همواره پیش بینی می‌شود که تا پایان سال به جهش صادراتی مورد انتظار دست نیابیم.

وی افزود: در حال حاضر قیمت هر کیلو زعفران به مرز ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده و باید گفت که حداقل برای جهش صادراتی باید ۵۰۰ هزار تومان از حباب کاذب قیمت‌ها شکسته شود تا برای خریداران توجیه اقتصادی داشته باشد.

حسینی تصریح کرد: با توجه به اینکه صادرات به آمریکا به تازگی آغاز شده، اما لازم به ذکر است که روند صادرات با شتاب است، به طوری که تاکنون ۳۰۰ کیلوگرم زعفران به آمریکا صادر شده است.

کد خبر: 4

   تعداد رای: 0، تاریخ انتشار: 14-12-1394, 08:03، توسط: nadanadmin
facebook google-plus twitter pinterest linkedin cloob viber whatsapp telegram line
نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
عکس خوانده نمی شود